Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Co roku we wrześniu rozpoczynamy zapisy do grup dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia karate, to zapraszamy do naszego KLUBU KARATE CHAMPION.

Jesteśmy największym i najpopularniejszym klubem karate w okolicy. Trenując z nami masz unikalną szansę nauczyć się oryginalnego karate Shotokan, szkoły wielkiego Mistrza H.Shirai 10 dan.

Masz do wyboru 3 grupy treningowe w 3 miejscowościach:

Słupsk - SP4, ul. Leszczyńskiego 17, Treningi odbywają się w /poniedziałek/ i /środa/ od godz. 17:00 do 18:00. Jest to nasza główna grupa, gdzie ćwiczy większość klubowiczów. Do wyboru są trzy grupy zaawansowania.

Siemianice - Zespół Szkół, ul. Słupska, Treningi odbywają się w /wtorki/ i /czwartki/ godz. 17-18. Tutaj m.in. mamy grupę przedszkolaków, do której można się dopisać w każdej chwili. W grupie starszej natomiast mamy także dorosłych.

Sławno - Szkoła Tańca Magnetica, ul. Chrobrego, Treningi odbywają się tylko raz w tygodniu w /piątek/ godz. 17-19. W Sławnie zapraszamy do grupy przedszkolnej i grupy starszej. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie grupę.

Nie tworzymy sztucznych kryteriów i każdego chętnie przyjmiemy :)

Osoby, które chcą bliżej poznać nasz klub, zapraszamy na stronę www.champion.slupsk.pl Na tej stronie znajdują się wszystkie treści, które Państwa interesują.

Strona www.karate.slupsk.pl jest dopiero w budowie i powinna być oddana do pełnego użytku za jakiś czas.