O nas

Słupski Klub Karate Champion, działa na terenie słupska od niemal 20 lat. Założycielem klubu był Michał Godnicz, który przez wiele lat nauczał zarówno karate jak i Ju Jitsu. Treningi prowadzone były na Akademii Pedagogicznej, w Szkole Policji i różnych miejskich szkołach. Po nieoczekiwanej śmierci mistrza w 2012 r. klub się przeorganizował, a jego stery objął Przemysław Juchniewicz. Od tego czasu nasz klub się ciągle rozwija i każdego roku przyciąga nowych adeptów, którzy chcą się uczyć karate od największych mistrzów tej dziedziny.

Dzięki kontaktom i zabiegom Senseia Przemysława Juchniewicza, mamy możliwość trenowania u samego Mistrza Hiroshi Shirai /10 Dan/. Jest to postać wybitna w świecie karate shotokan. Uczestniczymy również w treningach z Claudiem Ceruttim, Carlo Fugazzą i Marckiem Stevensem. Są to najstarsi stażem i najbliżsi mistrzowi karatecy. Można zatem powiedzieć, że bliżej tego prawdziwego karate, już się być nie da. Napawa nas do dumą i świetnie rokuje na przyszłość naszych uczniów.

Zajęcia prowadzone są w SP4 w Słupsku, ul. Leszczyńskiego 17. Treningi odbywać się będą w trzech grupach zaawansowania: poniedziałki i środy w godz. 17-20.

Dzieci zapraszamy na godzinę 17:00, natomaist dorosłych na godzinę 19:00.